Jauns Stūres pastiprinātāja sūknis BGA PSP9700, 36000216, 8603105 Skatīt lielāku

Stūres pastiprinātāja sūknis BGA PSP9700, 36000216, 8603105

PSP9700

Jauns

Papildu artikuls/papildu info 2: Savienojums ieliekams
Piedziņas skriemelis-ø [mm]: 135
Jauna detaļa:
Rievu skaits: 6
Spiediens [bar]: 105

Vairāk informācijas

1 Vienība

119,00 €

Vairāk informācijas


> VOLVO S60 I (384) 2.4 D 12/2001-03/2005
> VOLVO S60 I (384) 2.4 D5 07/2001-03/2005
> VOLVO V70 II (285) 2.4 D 03/2004-03/2005
> VOLVO V70 II (285) 2.4 D 03/2005-10/2007
> VOLVO V70 II (285) 2.4 D5 08/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (285) 2.4 D5 03/2005-10/2007
> VOLVO V70 II (285) 2.4 D5 AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO V70 II (285) 2.4 D5 AWD 03/2005-10/2007
> VOLVO XC70 CROSS COUNTRY I (295) 2.4 D5 AWD 12/2005-08/2007
> VOLVO XC70 CROSS COUNTRY I (295) 2.4 D5 XC AWD 09/2002-08/2007

OE numuri
AMK PUM1227
BGA PSP9700
DRI 715521091
ERABENELUX SP81338
LENCO SP3694
SHAFTEC HP1767
VOLVO 31202936
VOLVO 30741122
VOLVO 8603105
VOLVO 36002541
VOLVO 36000216
VOLVO 30760531
VOLVO 30665100
VOLVO 8603760