Audi A4 B5 Bremžu suports R BUDWEG CALIPER BW342871, 8E0615424

82-0006

Jauns

Uzstādīšanas puse Aizm. tilts labajā pusē
Virzuļa diametrs [mm] 38 mm
Iekšējais platums [mm] 55 mm
Bremžu sistēma Lucas
Materiāls Alumīnijs
Bremžu suporta veids Bremžu suports ar iebūvētu stāvbremzes mehānismu

Vairāk informācijas

2 vienības:

37,00 €

Vairāk informācijas

> AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 11/1994-10/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 07/2000-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 11/1994-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 01/1995-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 04/1995-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro 01/1995-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T 01/1995-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T 12/1997-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 01/1995-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 10/1995-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 03/2000-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI 12/1995-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro 09/1996-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 03/1997-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 08/1997-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 07/1995-07/1997
> AUDI A4 B5 (8D2) 2.5 TDI 09/1997-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 01/1995-11/2000
> AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 01/1996-07/1997
> AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 09/1995-07/1997
> AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 10/1996-11/2000
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 11/1994-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 07/2000-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 02/1996-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 07/1995-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro 01/1996-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T 03/1996-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T 12/1997-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid 03/1998-06/2000
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 02/1996-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 02/1996-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 03/2000-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI 03/1996-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro 03/2000-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 03/1997-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 08/1997-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI 09/1997-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 02/1996-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro 01/1996-09/2001
> AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 10/1996-09/2001
> AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 07/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 05/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T 01/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 1.8 T 12/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI 04/1997-10/2000
> AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI 07/2000-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 1.9 TDI 08/2001-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.0 08/2001-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.4 02/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.4 07/1998-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.4 02/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.4 08/2001-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.4 02/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.5 TDI 07/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.5 TDI 02/2000-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.5 TDI 08/2001-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.5 TDI 07/2002-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.7 T 02/1999-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.8 02/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.8 10/1997-05/2000
> AUDI A6 C5 (4B2) 2.8 07/1999-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 3.0 08/2001-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) 3.7 03/1999-01/2005
> AUDI A6 C5 (4B2) RS6 07/2002-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 12/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 02/1998-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T 12/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 T 04/1999-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI 02/1998-04/2001
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI 07/2000-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI 08/2001-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.0 08/2001-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 12/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 07/1998-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 12/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 08/2001-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 12/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI 12/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI 02/2000-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI 08/2001-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.5 TDI 07/2002-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.7 T 02/1999-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.8 12/1997-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.8 12/1997-05/2000
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.8 07/1999-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 3.0 08/2001-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) 3.7 03/1999-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) RS6 07/2002-01/2005
> AUDI A6 C5 Avant (4B5) RS6 plus 04/2004-01/2005

> VW PASSAT B5 (3B2) 1.6 10/1996-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 10/1996-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 01/1997-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 Syncro/4motion 12/1996-08/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T 10/1996-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 10/1996-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 10/1996-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 08/1998-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 02/2000-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 4motion 08/1999-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 2.0 04/2000-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 2.0 4motion 04/2000-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 10/1996-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion 10/1997-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI 07/1998-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 08/1996-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 05/1997-09/1999
> VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 09/1999-11/2000
> VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion 10/1996-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6 06/1997-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 06/1997-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 06/1997-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion 06/1997-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T 05/1997-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 06/1997-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 06/1997-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 08/1998-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 02/2000-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion 08/1999-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion 06/1997-08/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.0 04/2000-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.0 4motion 04/2000-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 06/1997-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion 10/1997-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI 07/1998-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion 12/1998-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 06/1997-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 09/1997-09/1999
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 09/1999-11/2000
> VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion 06/1997-11/2000
> VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.6 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 11/2001-05/2005
> VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI 12/2003-05/2005
> VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 05/2003-05/2005

> VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.6 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 11/2001-05/2005
> VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI 12/2003-05/2005
> VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 11/2000-05/2005
> VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 05/2003-05/2005

A.B.S. 521242
AMK 506-00591
ATE 220544
ATE 27.1300-5115.3
ATE 24.3384-1732.7
ATE 24.3384-1732.5
AUDI 8E0 615 424
BENDIX 590341
BENDIX 694052B
BOSCH 0 986 472 831
BOSCH 0986474831
BOSCH 0 986 47B 831
BOSCH 0 986 474 831
BRAKE CA1987R
BREMBO F 85 167
BREMBO F85167
BUDWEG 342871
CARDONE 388156
COMLINE CBC041R
COSID 8AC 355 383-341
COSID 8AC355383341
DELCOREMY DC75119
DELCOREMY RAB86220
DELPHI LC7317
DENCKERMAN B190001R
DEPA ET72871
DRI 4213900
DRI 4213900110
DRI 4213900100
DRI 4213900010
DRI 4213900000
EAI 2375166
ECP 133442081
ELSTOCK 87-0193-004
ELSTOCK 87-0193-001
ELSTOCK 87-0193
ELSTOCK 87-0193-000
ELSTOCK 87-0193-008
ELSTOCK 87-0193-007
ERA BC52871
ERABENELUX BC52871
FAST FT02002
FERODO FCL694052
FRIESEN QBS4374
FRIESEN 704374
FTE RX389823A0
FTE RS389823A0
GIRLING 7103183
GR AU6146
GR WW6108
HBELPARTS J3220801
HBJAKOPART J3220801
HELLA 8AC 355 383-341
HELLA 8AN355440-621
HELLA 8AN 355 783-341
HELLA 8AC355383-341
HP BC50610
JPG 1162000980
KAMOKA JBC0244
LAUBER 77.2351
LAUBER 75.2351
LPR PF20598
MAPCO 4890
MAXGEAR 82-0006
METZGER 6250036
METZGER 6260036
MIN MBC1007R
NK 2147152
OPTIMAL BC-1005R
PAGID 76168
PAGID 87296
QUINT QBS4374
REMY DC75119
SASIC 6506015
SBS 13012147152
SEAT 8E0 615 424
SHAFTEC BC9123R
SHAFTEC BC20859
SKODA 8E0 615 424
SKV GERMAN 23SKV014
TEXTAR 38007700
TEXTAR 38044600
TRISCAN 8170 342871
TRW 32326147
TRW BHN183E
TRW BHN183
TURBOMOTOR BR000591
UBD 54431
VALEO 9290639
VEGE 20084304
VW 8E0 615 424
VW 8E0615424
ZIMMERMANN 100.4.10002

Jauni produkti